Zapraszamy do zapoznania się z publikacją jubileuszową

22 grudnia 2022 r.

„Zaufanie kapitałem życia gospodarczego. Trzydzieści lat Polskiej Izby Biegłych Rewidentów” to wyjątkowe wydawnictwo przygotowane z okazji 30. rocznicy powstania samorządu biegłych rewidentów.

Zachęcamy do pobrania i zapoznania się z publikacją jubileuszową, w której osoby zaangażowane w życie  samorządu przybliżają najważniejsze wydarzenia z minionych trzech dekad oraz zarysowują wyzwania stojące przed PIBR i profesją. Z kolei zewnętrzni eksperci oraz przedstawiciele administracji i instytucji publicznych dzielą się swoim spojrzeniem na rozwój rynku finansowego w Polsce i rolę biegłych rewidentów oraz prezentują oczekiwania wobec osób wykonujących ten zawód zaufania publicznego.

Dalsza część publikacji jubileuszowej poświęcona jest budowaniu zaufania do profesji biegłego rewidenta. Przedstawiciele organów PIBR i komisji poruszają tematykę standardów i etyki zawodowej.

Wydawnictwo zamyka zapis debaty „Zaufanie – kapitał przyszłości”, która odbyła się podczas Gali 30-lecia Polskiej Izby Biegłych Rewidentów 26 października 2022 r.

Wersję PDF „Zaufanie kapitałem życia gospodarczego. Trzydzieści lat Polskiej Izby Biegłych Rewidentów” można pobrać ze strony jubileuszowej.

© PIBR 2022