Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci i wnuków biegłych rewidentów

1 czerwca 2022 r.

W Dniu Dziecka mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji 30-lecia Polskiej Izby Biegłych Rewidentów. W sumie zgłoszonych zostało 30 prac, spośród których komisja konkursowa wybrała - w wyniku głosowania - trzy zwycięskie prace. Jednocześnie pragniemy złożyć wszystkim dzieciom w dniu ich święta najserdeczniejsze życzenia - beztroskiego dzieciństwa, nieograniczonej ciekawości świata oraz spełniania marzeń.

Zadaniem młodych twórców było przygotowanie pracy plastycznej (dowolną techniką) będącej odpowiedzią na pytania „Kim jest biegły rewident? Jak wyobrażam sobie jego pracę?”.

Wszystkim – zarówno dzieciom, jak i wspierającym ich rodzicom oraz dziadkom biegłym rewidentom - serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wzięcie udziału w konkursie, a małym artystom za wykonanie ciekawych, zróżnicowanych, oryginalnych prac.

Zwycięzcom gratulujemy wykonania wyróżniających się prac i zajęcia miejsca na podium!

1 miejsce – praca Kasi, lat 10


2 miejsce – praca Agaty, lat 103 miejsce – praca Ewy, lat 6

Każdy z laureatów otrzyma nagrodę - opaskę Xiaomi Mi Smart Band 6. Z osobami, które zgłosiły nagrodzone prace, skontaktujemy się mailowo.

Wszystkie zgłoszone prace można obejrzeć w galerii na jubileuszowej stronie internetowej TUTAJ

Podsumowując konkurs, chcemy podkreślić, że wszystkie prace były bardzo interesujące, zróżnicowane i pokazujące ogromną wyobraźnię oraz znajomość specyfiki pracy biegłego rewidenta, dlatego wyłonienie laureatów było nie lada zadaniem dla komisji konkursowej. Spojrzenie najmłodszych na pracę biegłych rewidentów jest niezwykle ciekawe. Dziękujemy biegłym rewidentom za szerzenie wiedzy o naszej profesji wśród najbliższych i to od najmłodszych lat.

Konkurs plastyczny to jedna z inicjatyw zorganizowanych przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów z okazji Roku Biegłego Rewidenta oraz obchodzonego w tym roku 30-lecia samorządu biegłych rewidentów. Jednym z celów obchodów jest szerzenie wiedzy na temat profesji biegłego rewidenta.

#2022RokBiegłegoRewidenta
© PIBR 2022