Łódź

14 października 2022 r.

„Bliżej Siebie… bliżej Natury”

Miało być uroczyście w teatrze, a będzie... niecodziennie w oryginalnym wnętrzu! Regionalny Oddział PIBR w Łodzi w trosce o przyszłość ziemi, o przyszłość kolejnych pokoleń i wreszcie postrzegając znacznie szerzej przyszłość zawodu biegłego rewidenta - postanowił o zmianie formuły obchodów Jubileuszu 30-lecia oddziału.

„Bliżej Siebie… bliżej Natury ” to hasło przewodnie Jubileuszu 30-lecia organizowanego 14 października w łódzkim Orientarium. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie do nowo otwartego obiektu w łódzkim ZOO, które będzie okazją do rozmów o ekologii w mikrobiznesie, o tym co my jako biegli możemy zrobić dla przyszłych pokoleń, dla planety. Co możemy zrobić dla siebie i dla ludzkości. Te pozornie drobne zmiany mogą być przepustką dla przyszłych pokoleń do zielonej przyszłości.

Gościem specjalnym będzie Fundacja WWF Polska, największa światowa organizacja ekologiczna  w Polsce działająca już od kilkunastu lat i z powodzeniem realizująca misję ochrony przyrody z ludźmi i dla ludzi. 

Jako oddział podejmiemy ekologiczne wyzwanie, jako środowisko biegłych zobowiążemy się do dbałości o przyszłość planety, która w sposób bezpośredni determinuje przyszłość naszego zawodu.

Godzinne zwiedzanie Orientarium połączone z obserwacją rekinów, płaszczek i innych jego mieszkańców to unikalne wydarzenie, które uświetni nasz Jubileusz. Każdy będzie mógł stanąć oko w oko z zagrożonymi gatunkami i dowiedzieć się jak je chronić; jak uratować planetę, jak stworzyć przyszłym pokoleniom szanse na celebrowanie kolejnych 30-lat zawodu biegłego rewidenta w Polsce.

Pora Karmienia” to czas na relaks, na posiłek i bycie „Bliżej Siebie …” W gronie łódzkiej społeczności biegłych rewidentów, seniorów i naszych przyjaciół w humorystycznej formule poznamy się lepiej i wspólnie spędzimy cudowny  czas.

Mamy nadzieję, że nasz Jubileusz zapadnie na długo w Waszej pamięci i będzie początkiem odpowiedzialnej relacji środowiska łódzkich biegłych ze środowiskiem naturalnym.

Zapraszamy wszystkich na to wyjątkowe wydarzenie.

© PIBR 2022